Bachovy esence – přírodní cesta k harmonii emocí a myšlenek

od | Led 14, 2024 | Blog

Víte, že existuje jednoduchý a úplně přírodní způsob, jak dosáhnout harmonie v našich emocích a myšlenkách? Představte si 38 úžasných květových esencí připravovaných z volně rostoucích květů rostlin a stromů. To vše díky geniálnímu systému harmonizace emocí od Edwarda Bacha.

Bachovy kapky jsou jako kouzelný elixír proti běžným negativním stavům mysli, které nás mohou potkat. Edward Bach věřil, že naše fyzické blaho je úzce spojeno s rovnováhou naší mysli, a tak vytvořil systém léčení, který zdůrazňuje jednoduchost, dostupnost a schopnost uzdravit sami sebe. 

Zapomeňte na komplikované postupy – Bachovy esence jsou rozděleny do sedmi skupin, každá cíleně řeší specifické emocionální výzvy, jako jsou strach, nejistota, vtek, osamělost a další. Tyto esence nejsou jen kapky, jsou klíčem k novému pohledu na sebe a svět kolem nás.

Bachovy esence nám pomáhají nejen vyrovnat se s vlastními trápeními, ale odhalují nám i pravou podstatu. Pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem a uzdravovat naši duši.

A co je nejlepší? Tyto kapky, pokud jsou správně namíchané, přinášejí pozitivní vliv na náš stav, ať už se potýkáme s jakýmikoli životními výzvami. Bachovy esence nelze předávkovat, nevyvolávají nežádoucí vedlejší účinky a nejsou v rozporu s klasickými léčebnými postupy. Jsou čistě přírodní, založené na energii rostlin, a nabízejí nám jedinečný způsob, jak dosáhnout celkového blaha.

Začněte svou cestu k harmonii s Bachovými esencemi – přírodním darem pro harmonizaci emocí a mysli. Bachovy esence míchám vždy na míru danému člověku. Dostanete tak ode mě lahvičku připravenou přesně na vaše emoce a stav mysli. 

Mili

Chcete si přečíst podobné články?

Čas žít v ženských energiích…

Čas žít v ženských energiích…

Někde jsem v zápalu posledních měsíců a práce na svém novém byznysu pozapomněla vnímat sama sebe… bytí ve flow, drobné každodenní radosti, a hlavně svou ženskou energii! Dneska jsem si vzpomněla, že jsem vlastně povahou „kavárenský povaleč“ a ideální den – je pro...

číst více
Být či nebýt autentický?

Být či nebýt autentický?

Poslední dobou jsem měla několik rozhovorů s kamarády a kolegy na téma „Autenticita v našich životech“. Už samotná úvaha nad touto větou člověka lehce zvedne ze židle. Opravdu nevíme, kdo jsme? Je možné, že jsme to zapomněli? Nebo možná už v životě...

číst více